W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych lub zwane „RODO”)


Skrzypek na Dachu Marcin Skrzypiński – Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego z siedzibą w Nowej Rudzie
57-400, ul. Strzelecka 5/1a - dalej zwany „Skrzypek na dachu”


Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych lub zwane „RODO”) informujemy, że:

  1. Administratorem Państwa danych osobowych* jest Skrzypek na Dachu, dane kontaktowe: tel. + 48 533 676 319, adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  2. Państwa dane osobowe są przetwarzane w celu: a) wykonywania zadań wynikających z łączących nas z Państwem umów lub w celu marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów, usług Administratora zgodnie z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych lub zwane „RODO”) b) przeprowadzenia szkolenia, kursu, instruktażu, usługi na podstawie zlecenia c) udokumentowania Państwa kwalifikacji zawodowych (wydanie stosownego dokumentu) d) promocji i budowania dobrego wizerunku firmy w tym na portalach społecznościowych i stronie www.skrzypeknadachu.pl
  3. Odbiorcą Państwa danych osobowych mogą być osoby i podmioty upoważnione do wykonywania czynności wskazanych w pkt. 2 na podstawie upoważnienia wydanego przez Administratora danych Skrzypek na Dachu.
  4. W przypadku świadczenia usług finansowych ze środków Państwa zakładu pracy dane osobowe przetwarzane będą również w zakresie wskazanym przez zleceniodawcę.
  5. Państwa dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego /organizacji międzynarodowej.
  6. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji określonego zlecenia, bądź zadania. W przypadkach gdzie okres przechowywania dokumentacji jest określony w przepisach, Państwa dane będą przechowywane zgodnie z tym okresem.
  7. Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia, przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku jeśli przetwarzanie dotyczących Państwa danych osobowych narusza RODO.
  9. Podanie przez Państwa danych osobowych jest obowiązkowe, niezbędne do wykonywania zlecenia/zawarcia umowy/ przeprowadzenia szkolenia.
  10. Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym nie będą podlegały profilowaniu.

 

Jeśli nie życzą sobie Państwo otrzymywania wiadomości na swój adres e-mail uprzejmie prosimy o zwrotną odpowiedź: ze słowem NIE w temacie na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nie chcę otrzymywać wiadomości / Wypisz mnie z mailingu


* Dotyczy to również danych osobowych Państwa pracowników

Copyright © Skrzypek na Dachu 2017r.

Polityka prywatności

Początek strony